Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB6T25F29HN
KJB6T25F29HN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T25F29HN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T25F29HN
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela KJB6T25F29HN Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5879 pcs Podatkovni list KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Status Bulk
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Številka izdelka proizvajalca KJB6T25F29HN
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP