Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T25F61SDL
KJB6T25F61SDL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T25F61SDL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T25F61SDL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB6T25F61SDL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5027 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KJB6T25F61SD
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP