KJB6T25F61SE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T25F61SE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KJB6T25F61SE |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | KJB6T25F61SE | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5350 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 9-35 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Serija | KJB | Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | E | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 61 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |