Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB7T23F21SC
KJB7T23F21SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T23F21SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T23F21SC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB7T23F21SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4773 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold