Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB7T23F21SN
KJB7T23F21SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T23F21SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T23F21SN
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB7T23F21SN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1322 pcs Podatkovni list 38999 Style Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Druga imena IKJB7T23F21SN Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold