Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPSE02E14-19SW
KPSE02E14-19SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE02E14-19SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE02E14-19SW
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2017 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPSE02E14-19SW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2017 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPSE Pakiranje Bulk
Druga imena KPSE02E1419SW Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPSE02E14-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP