Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPSE02E14-19SWF0
KPSE02E14-19SWF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE02E14-19SWF0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE02E14-19SWF0
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3578 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPSE02E14-19SWF0 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3578 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena KPSE02E1419SWF0
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KPSE02E14-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP