Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT02A12-10PW
KPT02A12-10PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT02A12-10PW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT02A12-10PW
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3979 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT02A12-10PW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3979 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT02A12-10PW
KPT02A1210PW
Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)