Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT02A12-10S
KPT02A12-10S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT02A12-10S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT02A12-10S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3252 pcs
Product parameter
številka dela KPT02A12-10S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3252 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT02A12-10S
KPT02A1210S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT02A10-6SW
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP