Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08F22-41PX
KPT08F22-41PX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08F22-41PX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08F22-41PX
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5012 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT08F22-41PX Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5012 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT08F22-41PX
KPT08F2241PX
Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A