Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08F22-41SY
KPT08F22-41SY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08F22-41SY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08F22-41SY
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5616 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT08F22-41SY Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5616 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT08F22-41SY
KPT08F2241SY
Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KPT08F22-41S
  • Proizvajalci:Cannon