Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC06F22-41S
KPTC06F22-41S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC06F22-41S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC06F22-41S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5990 pcs
Product parameter
številka dela KPTC06F22-41S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5990 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC06F22-41S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Premer spojne gredi 1.657" (42.10mm) Vrsta kontakta Solder Cup
Velikost stika 16 (14), 20 (27) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC06J12-8S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE
  • Na zalogi:4400
  • del #:KPTC06J12-8P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE