Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC06F22-55PDMA
KPTC06F22-55PDMA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC06F22-55PDMA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC06F22-55PDMA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4019 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC06F22-55PDMA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4019 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC06F22-55PDMA Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KPTC06J12-8S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE
  • Na zalogi:4400
 RFQ
  • del #:KPTC06J12-8P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE