Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-100PBSP-9
MDM-100PBSP-9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-100PBSP-9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-100PBSP-9
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 163 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-100PBSP-9 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 163 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 097390-0292 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 4 Število pozicij 100
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-100PBSP
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:150
  • del #:MDM-100PCBR
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICROD PLUG 100POS R/A SLDR
  • Na zalogi:221
  • del #:MDM-100PBSPT