Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-100PBSPT
MDM-100PBSPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-100PBSPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-100PBSPT
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 208 pcs
Product parameter
številka dela MDM-100PBSPT Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 208 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 097390-0457 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 4 Število pozicij 100
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Podobni izdelki
  • del #:MDM-100PCBR
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICROD PLUG 100POS R/A SLDR