Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-21SBSP
MDM-21SBSP
MDM-21SBSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SBSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SBSP
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 505 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SBSP Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 505 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog096515-0080MDM-21SBSP
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Napetost - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Signal
RoHS Status Bulk Pitch - Connector -
Druga imena 096515-0080
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca MDM-21SBSP Dolžina - navojna porcija pod glavo -
Lastnosti Shielded Razširjen opis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Trenutna ocena (na stike) Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Trenutna ocena 3A Kontaktni obrazec 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row