Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-21SCBR
MDM-21SCBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SCBR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SCBR
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 599 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SCBR Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 599 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-21SCBR
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096515-0160
IMDM-21SCBR
IMDM-21SCBR-ND
MDM21SCBR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:MDM-21SBS-3
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
  • Na zalogi:592
MDM-21SCBRP Image
MDM-21SBSP Image
MDM-21SCBR-A174-F222 Image
 RFQ
MDM-21SCBR-F222 Image
  • del #:MDM-21SCBRM7
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:644
  • del #:MDM-21SBSM7