Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-21SCBRP
MDM-21SCBRP
MDM-21SCBRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SCBRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SCBRP
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 665 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SCBRP Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 665 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-21SCBRPMDM-21SCBRP
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Napetost - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Signal
RoHS Status Bulk Pitch - Connector -
Druga imena 096515-0161
IMDM-21SCBRP
IMDM-21SCBRP-ND
MDM-21SCBRP-ND
MDM21SCBRP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Številka izdelka proizvajalca MDM-21SCBRP
Dolžina - navojna porcija pod glavo - Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS R/A SLDR
Trenutna ocena (na stike) Mating Side, Female Screwlock (2-56) Trenutna ocena 3A
Kontaktni obrazec 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row Stopite v stik s finišno debelino Gold
Uporaba priključka D-Type, Micro-D Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla Liquid Crystal Polymer (LCP)
Premer kabla - Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:MDM-21SCBR
  • Proizvajalci:Cannon