Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-21SH005B
MDM-21SH005B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SH005B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SH005B
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 30"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1600 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SH005B Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 30" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1600 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-21SH005B
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena 096515-0146
IMDM-21SH005B
IMDM-21SH005B-ND
MDM21SH005B-ND
Število pozicij 21 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 2.50' (762.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -