Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-21SH005L
MDM-21SH005L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SH005L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SH005L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 30"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1486 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SH005L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 30" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1486 pcs Podatkovni list MDM-21SH005LMicrominiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-21SH005L
MDM21SH005L
Število pozicij 21 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 2.50' (762.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -