Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-25SH020P
MDM-25SH020P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH020P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH020P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2066 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH020P Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2066 pcs Podatkovni list MDM-25SH020PMicrominiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena IMDM-25SH020P
MDM25SH020P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH020L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1580
  • del #:MDM-25SH020K
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1361
  • del #:MDM-25SH020B
  • del #:MDM-25SH020F