Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH023K
MDM-25SH023K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH023K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH023K
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25 F 20" RBW JACKS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1343 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH023K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25 F 20" RBW JACKS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1343 pcs Podatkovni list MDM-25SH023K Datasheet
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH020L
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:1580
  • del #:MDM-25SH020P
  • Proizvajalci:Cannon