Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH026K
MDM-25SH026K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH026K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH026K
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 8" YEL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1249 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH026K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 8" YEL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1249 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-25SH026K
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-25SH026K
MDM25SH026K
Število pozicij 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 0.667' (203.20mm, 8.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Multiple
2. priključek Individual Wire Leads 1. priključek Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH026B
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 25POS SKT 8" WIRE
  • Na zalogi:1819
  • del #:MDM-25SH027B
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:1986
  • del #:MDM-25SH027F