Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH026L
MDM-25SH026L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH026L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH026L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 8" YEL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1552 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH026L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 8" YEL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1552 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-25SH026L
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-25SH026L
MDM25SH026L
Število pozicij 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 0.667' (203.20mm, 8.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -