Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-31PH005P
MDM-31PH005P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31PH005P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31PH005P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS PIN 30"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1286 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31PH005P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS PIN 30" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1286 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-31PH005P
MDM31PH005P
Število pozicij 31 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 2.50' (762.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -