Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-31PH006F
MDM-31PH006F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31PH006F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31PH006F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D RCPT 31POS PIN 36" WIRE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 981 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31PH006F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D RCPT 31POS PIN 36" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 981 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-31PH006F
MDM31PH006F
Število pozicij 31 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 3.00' (914.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Receptacle, Male Pins to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -