Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-51PBSPL66
MDM-51PBSPL66
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51PBSPL66 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51PBSPL66
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 304 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51PBSPL66 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 304 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096522-0886 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A