Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-51PCBRL61
MDM-51PCBRL61
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51PCBRL61 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51PCBRL61
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 336 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51PCBRL61 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 336 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096522-1175 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
MDM-51PCBR-F222 Image
  • del #:MDM-51PCBRM7
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D PLUG 51POS R/A SLDR
  • Na zalogi:419
  • del #:MDM-51PCBR
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:511
MDM-51PCBR-A174-F222 Image
MDM-51PCBRP Image
  • del #:MDM-51PCBRP