Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-51SH006M2
MDM-51SH006M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51SH006M2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51SH006M2
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 626 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51SH006M2 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 626 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-51SH006M2
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-51SH006M2
MDM51SH006M2
Število pozicij 51 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 3.00' (914.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -