Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-51SH008K
MDM-51SH008K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51SH008K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51SH008K
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51C S 12" WHT JACKS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 937 pcs
Product parameter
številka dela MDM-51SH008K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51C S 12" WHT JACKS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 937 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-51SH006P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE