Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100R22-12S
MS3100R22-12S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100R22-12S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100R22-12S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4619 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3100R22-12S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4619 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-12
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3100R22-12S
MS3100R2212S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 5
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A, 74A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:MS3100R20-7S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2780
  • del #:MS3100R20-7P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:6036
 RFQ
 RFQ
  • del #:MS3100R20-4S
  • Opis:CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP