Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3100R22-13P
MS3100R22-13P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3100R22-13P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3100R22-13P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1463 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS3100R22-13P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1463 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS Status Bulk
Druga imena IMS3100R22-13P
MS3100R2213P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 5 Tip montaže Panel Mount, Flange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3100R22-13P
Velik premer dobavljen 22-13 Lastnosti Backshell
Razširjen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Opis CONN RCPT 5 POS WALL MNT W/PINS
Trenutna ocena 22A, 41A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:MS3100R20-7S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2780
  • del #:MS3100R20-7P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP