Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3101F22-19S
MS3101F22-19S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3101F22-19S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3101F22-19S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2128 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3101F22-19S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2128 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3101F22-19S
MS3101F2219S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -