Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3101F22-20P
MS3101F22-20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3101F22-20P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3101F22-20P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2033 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MS3101F22-20P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2033 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-20
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 9 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A