Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3102R22-30S
MS3102R22-30S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3102R22-30S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3102R22-30S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4761 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3102R22-30S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4761 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-30
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3102R22-30S
MS3102R22-30SPG
MS3102R22-30SPG-ND
MS3102R2230S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:MS3102R22-2S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:3943
  • del #:MS3102R22-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP