Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3102R22-5P
MS3102R22-5P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3102R22-5P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3102R22-5P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4629 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3102R22-5P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4629 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-5
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3102R22-5P
MS3102R22-5PPG
MS3102R22-5PPG-ND
MS3102R225P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A, 41A