Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3108R22-19P
MS3108R22-19P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3108R22-19P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3108R22-19P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 14 POS RT ANG W/PINS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4379 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3108R22-19P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 14 POS RT ANG W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4379 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-3
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Druga imena IMS3108R22-19P
MS3108R2219P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A