Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS3108R22-20P
MS3108R22-20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS3108R22-20P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS3108R22-20P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5216 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MS3108R22-20P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5216 pcs Podatkovni list MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-3
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015, MS Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 9 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -