Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > 411910B02500
411910B02500
411910B02500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 411910B02500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 411910B02500
Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X25.4MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 411910B02500 Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X25.4MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5886 pcs Podatkovni list 411910B02500Fans, Blowers, Impellers Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 1.375" (34.93mm)
Tip Board Level, Vertical Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 4.00°C/W @ 400 LFM Oblika Rectangular, Fins
Serija - Izguba moči @ Temperaturni vzpon 2.0W @ 30°C
Paket ohlajen TO-220, TO-202 Druga imena 411910B02500-ND
CR513
Dokončaj materiala Black Anodized Material Aluminum
Dolžina 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 0.500" (12.70mm) Premer -
natančen opis Heat Sink TO-220, TO-202 Aluminum 2.0W @ 30°C Board Level, Vertical Metoda pritrditve Bolt On and PC Pin