Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - Hladilniki > 411915B02500
411915B02500
411915B02500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 411915B02500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 411915B02500
Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X38.1MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 411915B02500 Proizvajalec Comair Rotron
Opis HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X38.1MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6011 pcs Podatkovni list Fans, Blowers, Impellers Catalog411915B02500
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 1.375" (34.93mm)
Tip Board Level, Vertical Toplotna upornost @ Naravna -
Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 3.00°C/W @ 500 LFM Oblika Rectangular, Fins
Serija - Izguba moči @ Temperaturni vzpon 8.0W @ 80°C
Paket ohlajen TO-220, TO-202 Druga imena 411915B02500-ND
CR514
Dokončaj materiala Black Anodized Material Aluminum
Dolžina 1.500" (38.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 0.500" (12.70mm) Premer -
natančen opis Heat Sink TO-220, TO-202 Aluminum 8.0W @ 80°C Board Level, Vertical Metoda pritrditve Bolt On and PC Pin