Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TV04A301J-HF
TV04A301J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TV04A301J-HF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TV04A301J-HF
Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 300VWM 486VC SMA
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela TV04A301J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 300VWM 486VC SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 361118 pcs Podatkovni list TV04A5V0~441-HF
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 335V Napetost - razčlenitev (min) 300V
Napetost - razčlenitev SMA (DO-214AC) Tip Zener
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Zaščita električnega voda 400W
Power - Peak Pulse 820mA Polarizacija DO-214AC, SMA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca TV04A301J-HF
Opis TVS DIODE 300VWM 486VC SMA Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 486V