TV04A351J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TV04A351J-HF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | TV04A351J-HF |
|---|---|
| Proizvajalec | Comchip Technology |
| Opis | TVS DIODE 350VWM 567VC SMA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | TV04A351J-HF | Proizvajalec | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 350VWM 567VC SMA | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 325597 pcs | Podatkovni list | TV04A5V0~441-HF |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 1 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 391V | Napetost - razčlenitev (min) | 350V |
| Napetost - razčlenitev | SMA (DO-214AC) | Tip | Zener |
| Serija | - | RoHS Status | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - nizka frekvenca | General Purpose | Zaščita električnega voda | 400W |
| Power - Peak Pulse | 710mA | Polarizacija | DO-214AC, SMA |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Opis | TVS DIODE 350VWM 567VC SMA | Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 567V |