HSM93-032.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HSM93-032.0M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | HSM93-032.0M |
|---|---|
| Proizvajalec | Connor-Winfield |
| Opis | OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | HSM93-032.0M | Proizvajalec | Connor-Winfield |
|---|---|---|---|
| Opis | OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 20246 pcs | Podatkovni list | HSM91-94 |
| Kategorija | Kristali, oscilatorji, resonatorji | Napetost - oskrba | 5V |
| Tip | XO (Standard) | Velikost / dimenzija | 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) |
| Serija | HSM9 | Ocene | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Izhod | HCMOS | Druga imena | CW307 HSM93-32.0000 HSM93032.0M |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.055" (1.40mm) | Funkcija | Enable/Disable |
| Stabilnost frekvence | ±100ppm | Pogostost | 32MHz |
| natančen opis | 32MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | Tok - Supply (Max) | - |