Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > HSM93-050.0M
HSM93-050.0M
HSM93-050.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HSM93-050.0M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HSM93-050.0M
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela HSM93-050.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15312 pcs Podatkovni list HSM91-94
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)