Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > M100F-020.0M
M100F-020.0M
M100F-020.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M100F-020.0M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M100F-020.0M
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela M100F-020.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4723 pcs Podatkovni list M100,170,200 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)