Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > M100V-019.2M
M100V-019.2M
M100V-019.2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M100V-019.2M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M100V-019.2M
Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC VCTCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela M100V-019.2M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC VCTCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4834 pcs Podatkovni list M100,170,200 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija M100 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS Druga imena CW787TR
M100V019.2M
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±100ppb
Pogostost 19.2MHz natančen opis 19.2MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.3mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -