Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCPHD15FSC1
DCPHD15FSC1
DCPHD15FSC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCPHD15FSC1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCPHD15FSC1
Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela DCPHD15FSC1 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2370 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 22-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija DATA-CON-X® DCP Pakiranje Bulk
Druga imena DCPHD15FSC1-ND
SC2462
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock
Lastnosti Gasket natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Signal