Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCPHD15MSC1
DCPHD15MSC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCPHD15MSC1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCPHD15MSC1
Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DCPHD15MSC1 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4960 pcs Podatkovni list Sealed D Sub Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 22-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija DATA-CON-X® DCP Pakiranje Bulk
Druga imena DCPHD15MSC1-ND
SC2688
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock
Lastnosti Gasket natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Signal