Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > SM-42TW504
SM-42TW504
SM-42TW504
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM-42TW504 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM-42TW504
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela SM-42TW504 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49229 pcs Podatkovni list SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka J Lead Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serija SM42
Odporen material Cermet Odpornost 500 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena SM-42TW 500K OHM (504)
SM-42TW504TR
SM42TW504
Število obratov 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 500 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment