Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > SM-42TX105
SM-42TX105
SM-42TX105
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM-42TX105 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM-42TX105
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs750 pcs
1250 pcs2500 pcs6250 pcs
Product parameter
številka dela SM-42TX105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56903 pcs Podatkovni list SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Gull Wing Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serija SM42
Odporen material Cermet Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena SM-42TX 1M OHM (105)
SM-42TX105TR
SM42TX105
Število obratov 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment